united-kingdom


  • АТ "ПЗМС" - лідер в виробництві ампул в Україні.

  • Ми використовуємо тільки передові технології і сучасне обладнання.

Якість продукції, виготовленої на підприємстві, гарантована стабільною технологією виготовлення з використанням сучасного технологічного обладнання та наявністю висококваліфікованого персоналу.

На підприємстві реалізовано повний цикл виготовлення первинного пакування для лікарських засобів, від варки скла до виготовлення ампул.

Виробничий процес виготовлення трубки починається з приготування шихти, включає процес варіння скла, витягання трубки скляної, вогневого оброблення торців трубок та закінчується пакуванням трубки в термозбіжну плівку.

 


На шихто-складальній дільниці, з якої починається виробничий процес, встановлене сучасне технологічне обладнання фірми «Zippe», Німеччина. Весь процес підготовлення, зважування, змішування сировини, відповідно до затвердженого рецепту, повністю автоматизовано. Керування технологічним процесом приготування шихти здійснюється за допомогою SCADA. Висококваліфіковані оператори відстежують процес приготування шихти.

Підготовлена шихта автоматично завантажується в газокисневу скловарну піч, де відбувається процес варіння скла. Нагрівання скломаси в печі до температури 1500 °С здійснюється газокисневими пальниками зверху та молібденовими електродами знизу .

Газокисневі скловарні печі, збудовані за проектом італійської компанії «Glass Servis», обладнані сучасним електронним обладнанням, яке дозволяє автоматично підтримувати та контролювати процес варіння скла в контрольних точках печі. Інформація про перебіг технологічного процесу зберігається в комп’ютерній базі підприємства за весь період експлуатації печі.

Підтримання стабільного технологічного процесу дає можливість отримувати скло постійно високої якості.

Трубка скляна витягується методом Данера, на обладнанні фірми «Olivotto», Італія.

В процесі витягування трубки забезпечується автоматичній 100 %-й контроль якості трубки по наступним показникам:

-       зовнішній діаметр трубки контролюється лазером вимірювальним «АЕROL», фірми «Olivotto», Італія;
-      товщина стінки трубок скляних – «Системою вимірювання товщини стінки трубок скляних» фірми «Olivotto Glass Technologies», Італія;
-      дефекти скла - пристроєм автоматичного контролю дефектів скла «JLIVISION SK-3020-104».
 
Невідповідна продукція автоматично видаляється з конвеєра.
 
Трубка визначеної довжини відрізається ножем методом термоудару та автоматично розбраковується. Трубка, що відповідає встановленим критеріям якості, автоматично подається на конвеєрну лінію вогневого оброблення  торців, де гострі краї трубки оплавляються або запаюються, в залежності від виконання.
 

 

Далі трубка з обробленими торцями автоматично подається на «Машину пакування та палетування трубки скляної  ICPT150.6.35» компанії ITAL PAL S.r.l., Італія
 
Технологія пакування трубки скляної в термозбіжну плівку дозволяє знизити ризики пошкодження трубки та її поверхні під час транспортування та передбачає формування трубок скляних в пачки з подальшим усаджуванням пачок термозбіжною плівкою.
 
Пачки трубок скляних формуються в пакет транспортний з подальшим обгортанням стретч-плівкою.

 

 

 

На наступному етапі з трубки виготовляються ампули для лікарських засобів.

 Ампули виробляються на сучасному технологічному обладнанні фірми «Moderne Mecanique», Франція. Лінії з виробництва ампул ММ30-LA502 забезпечують замкнутий цикл виробництва ампул, який включає:

автоматичне завантаження трубки в машину з допомогою системи «ROBOGLASS», що зменшує ризик забруднення та пошкодження трубок;

 - формування ампули, яке здійснюється методом вогневого формування пальниками, які працюють на суміші газ-повітря-кисень;

- автоматичний 100%-й контроль основних геометричних розмірів, для забезпечення відповідності ампул вимогам креслеників та нормативної документації;

- нанесення кільця зламу або надрізу і крапки, для забезпечення відповідного зусилля зламу ампул. Відповідність зусилля зламу ампул АТ «ПЗМС» заданим значенням контролюється  сучасним тестером німецької фірми  «PHARMA  TEST».

- відпал ампул, який здійснюється на лінії LA502 в електричній печі, яка має дві зони відпалу, для зняття залишкових напружень скла та отримання високих показників термостійкості ампул;

пакування ампул здійснюється в тару з картону або поліпропілену у кімнатах, відокремлених від виробничої зони, для забезпечення чистоти продукції;

Коробки з готовими ампулами формуються на піддонах плоских дерев'яних в пакети транспортні з подальшим пакетуванням пакетів у термозбіжну плівку на сучасному європейському обладнанні фірми «Messersi», Iталія.

Ампули можуть транспортуватися будь-яким видом транспортних засобів згідно з правилами перевезень, діючими на кожному виді транспорту.

 

Copyright@ АО "Полтавский завод медицинского стекла" All Rights Reserved